Jesteś tutaj: Start / STREFA UCZNIÓW

STREFA UCZNIÓW

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE I OBEJRZYJ PREZENTACJĘ

Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie
Już po raz kolejny Fundacja Druga Droga Mistrza organizuje III Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

III Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie to test o największych sukcesach w historii polskiego sportu, ale także o różnych aspektach związanych z polskim sportem.

Test zawiera łącznie 800 pytań, przygotowanych we współpracy z Katedrą Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Harmonogram:

Etap I - od 15 września do 31 października 2023r.
Wejdź na stronę www.drugadrogamistrza.pl  w link: https://liblink.pl/mVVUpj8Efp

Wypełnij formularz i rozpocznij test. Przed Tobą 30 pytań (młodzież w wieku 7-12) oraz 50 pytań (młodzież w wieku 13-17 lat).

30 finalistów wyłonionych w każdej grupie wiekowej spotka się w II etapie w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

Ranking będzie można śledzić na stronie Fundacji Druga Droga Mistrza.

Etap II - 17 listopada 2023 r
Każdy z finalistów będzie musiał odpowiedzieć na 30 (grupa młodsza) i 50 (grupa starsza) pytań.

Na zwycięzców czekają nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także spotkanie z wybitnymi sportowcami, więc nie zabraknie czasu na rozmowy i sportowe opowieści.

Partnerami testu są Polski Komitet Olimpijski i Muzeum Sportu.