POLONEZA CZAS ZACZĄĆ

„NA ZAKRZEWSKĄ NUTĘ – GRAMY I ŚPIEWAMY UCZĄC POKOLENIA”(rok 2011)

Projekt realizowany był przy współpracy ze stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania – Razem dla Radomki. Projekt był współfinansowany ze środków z Unii Europejskiej.
W  projekcie brali udział uczniowie klas 1-6 naszej szkoły. Uczyli się gry na instrumentach: akordeon, skrzypce, flet i kontrabas. Brali udział w warsztatach wokalno-tanecznych prowadzonych przez specjalistów. W ramach realizacji projektu dzieci wyjeżdżały do Karolina na warsztaty wokalno-taneczne prowadzone przez członków zespołu Mazowsze, do Muzeum Instrumentów muzycznych w Szydłowcu. W Pionkach uczniowie naszej szkoły dali występ dla lokalnego przedszkola.

Realizacja projektu zakończyła się koncertem pt. „Na zakrzewską nutę…”  z udziałem wielu pokoleń. Dzieci grały na instrumentach muzycznych, śpiewały i tańczyły.