Wieziemy Tu Kogucika

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Mały Samorząd Uczniowski i uczniowie klas 2a i 2c przygotowali przedstawienie pt. „Wieziemy Tu Kogucika”, wprowadzając wszystkich w świąteczną atmosferę. Celem przedstawienia było przybliżenie zwyczajów i tradycji wielkanocnych.

Mali aktorzy zaprezentowali wiersze i piosenki związane ze Świętami Wielkiej Nocy. Dzieci ubrane były kolorowo, wiosennie, a niektórzy w piękne stroje ludowe. Nawet zostaliśmy oblani wodą, co było zaskakujące i bardzo zabawne. Na przedstawienie zaproszono Panią Dyrektor Beatę Słowik, Panią Wicedyrektor Agatę Brandys, Panie nauczycielki i uczniów klas 0-3. Po inscenizacji wszyscy goście oraz artyści otrzymali upominki od wielkanocnego zajączka.