Dzień Piżamy

Dla wielu dzieci chorujących onkologicznie  piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To standardowe ubranie. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi.  Ale jak ono jest cenne, poznajemy dopiero w chorobie.

To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Dlatego, aby okazać nasze wsparcie Jasiowi Relidze, tego dnia zmieniamy nasze codzienne ubranie w piżamę. Będzie również zbiórka na wspomaganie leczenia Jasia, chorującego na ostrą białaczkę limfoblastyczną T- komórkową.

Mały Samorząd Szkolny oraz uczniowie klasy 2c bardzo zaangażowali się w przygotowanie stanowiska na datki dla Jasia. Tego dnia uczniowie założyli piżamy, przyszli do szkoły, obudzili w sobie Anioła i okazali wsparcie. Dzieci okazały swoją hojność, skarbonka z datkami dla Jasia wypełniła się po brzegi.