Przerwa na Czytanie

30 października PSP w Zakrzewie oraz Szkoła Filialna w Mleczkowie przyłączyła się do IV Międzynarodowej Edycji VII Ogólnopolskie Akcji Czytelniczej Przerwa na Czytanie. Wydarzenie zrealizowano w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz Kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".

W akcji uczestniczyła cała społeczność : uczniowie, nauczyciele i pracownicy. Na korytarzach można było spotkać uczniów różnych klas zaczytanych w wybranych książkach . Czytano pozycje wypożyczone z biblioteki szkolnej lub udostępnione na przerwie. Dziękujemy za aktywny udział w tej promocji czytelnictwa. Zachęcamy do czytania. Bo.. "CZYTANIE KSIĄŻEK TO NAJPIĘKNIEJSZA ZABAWA, JAKĄ SOBIE LUDZKOŚĆ WYMYŚLIŁA" Zapraszamy do biblioteki szkolnej.