V Młodzieżowy Przegląd Teatralny

16.04 2024 roku Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca” Zakrzewiaki” po raz kolejny zadebiutował na dużej scenie. Wziął udział w wyjątkowym wydarzeniu - V Młodzieżowym Przeglądzie Teatralnym, który odbył się w PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu. Organizatorzy stworzyli taki klimat, że poczuliśmy magię prawdziwego teatru, a my mogliśmy stać się prawdziwymi aktorami.  Zaprezentowaliśmy sztukę pt. ”Witajcie w naszej bajce”, którą to zespół zapewnił sobie II miejsce w kategorii zespołowej.

Gratulujemy! Jury dostrzegło również talent młodych aktorów i przyznało indywidualną nagrodę I miejsce dla Najlepszego Aktora – Adama Starzomskiego oraz dwa wyróżnienia za wyjątkowy występ sceniczny, który oczarował publiczność i jury Alicji Pańkowskiej i Poli Sobieraj. Gratulujemy Naszym Młodym Aktorom. Autorami sukcesu są panie Grażyna Magiera i Ilona Gibała. Czekamy na więcej.